Użytkownicy kryptograficzni Grow & Concerned Over Bitfinex Stając się Mt. Gox

niektórzy

Wiele rzeczy dzieje się w świecie kryptokurrency, jak mówimy. Niektóre z tych wydarzeń mogą nie być na dłuższą metę zbyt pozytywne. Od kilku miesięcy Bitfinex jest dużym znakiem zapytania. Nie tylko dominują one w wolumenie obrotów Bitcoin, ale również pojawiają się zarzuty dotyczące handlu wash. Przy tym tempie, niektórzy ludzie obawiają się, że Bitfinex może zmienić się w następny Mt. To ostatnia rzecz, którą każdy chce teraz zobaczyć.

Jest oczywiste, że w Bitcoin Formula

Jest oczywiste, że w Bitfinexie dzieje się kilka dziwnych rzeczy. Mimo że jest to nadal nieco renomowana wymiana, niektóre niedawne incydenty budzą wiele pytań. Odkąd firma została zhakowana półtora roku temu, nigdy więcej nie było tak samo. Choć Werdykt: Oprogramowanie Bitcoin Formula to potwierdzone oszustwo to również może być dobre, liczba obaw dotyczących Bitfinexu z pewnością rośnie. Kilka dni temu pierwsze doniesienia o wycofaniu się z rynku zaczęły uderzać w media społecznościowe.

Czy powinniśmy się martwić o Bitfinex?
Nie jest to jednak obecnie największy problem. Wiele osób uważa, że Bitfinex jest winny handlu z funduszami wartymi kilka milionów dolarów. Wykorzystując tę płynność, można nawet umieścić ją znacznie powyżej 1 mld dolarów. Przy tym kursie, istnieje silne wskazanie, że ta konkretna wymiana jest ustawienie ceny Bitcoin. Wyciąga niesamowite podobieństwa z tym, jak Mt. Gox podniósł cenę, a następnie załamał się. Chociaż wszystkie te twierdzenia są niepokojące, nie ma prawdziwego dowodu, że tak się dzieje. Nie byłoby też i tak, gdyby było to prawdą.

Mathias Grønnebæk
@MatGroennebaek
Ten facet to dostaje. Kiedy następnie również czynnik w tym, że są one mycia handlu z funduszy, 500M płynności (lub kilka miliardów dźwigni finansowej), mogą one dość dużo decydować o cenie wszystko na własną rękę.

10:13 PM – 17 listopada 2017
50
27 osób mówi o tym

Reklamy na Twitterze – informacje i Bitcoin Code

Dodatkowo Bitfinex zdecydował się nie tak dawno temu opuścić rynek amerykański. Ta nagła decyzja zaskoczyła wielu ludzi. Może to być kolejny znak ostrzegawczy o tym, co jeszcze przed nami, bo wszyscy wiemy. I znów, nie ma powodu, aby sądzić, że jest to Werdykt: Oprogramowanie Bitcoin Code to potwierdzone oszustwo robione w celu ukrycia złośliwej działalności. Amerykańskie organy regulacyjne już od pewnego czasu kontrolują kryptokurrency, co jest oczywiste. Nie powinno być żadnego powodu, aby sądzić, że ta wymiana upadnie, tak jak zrobił to Mt. Gox. Jednak nie można zaprzeczyć, że niezwykłe aspekty tej platformy są obecne dla wszystkich, aby zobaczyć.

Jak to zawsze bywa w przypadku takich historii, spekulacja toczy się w szalejącym tempie. Wiele osób obawia się, że wymiana informacji może się załamać. To dobrze, ponieważ w przeszłości widzieliśmy już zbyt wiele z tych kwestii. Ludzie muszą nauczyć się jak najszybciej przenosić pieniądze z giełd. Jeżeli pieniądze idą w dół, a wasze pieniądze z tym spadną, środki zostaną utracone. Mogą być państwo pewni, że w nadchodzących miesiącach będziemy świadkami dalszych dyskusji na temat Bitfinexu. Możemy tylko mieć nadzieję, że nie jest to prawdą. Niestety, trudno to powiedzieć na pewno w tym momencie.

Przetłumaczono przy pomocy www.DeepL.com/Translator