Liczba węzłów Bitcoin Evolution

pojawiły

Trwająca „konkurencja“ pomiędzy węzłami Unlimited i Core pozostaje dość intrygująca, aby mieć na oku. W ciągu ostatnich kilku dni liczba węzłów kompatybilnych bez ograniczeń wzrosła do 736. Dość znaczna liczba, nawet jeśli zawiera pewne węzły, które inne platformy mogą nie być postrzegane jako „kompatybilne“. Jest oczywiste, że wsparcie Bitcoin Unlimited nadal rośnie. Potrzebny jest większy postęp, Bitcoin Evolution aby w najbliższej przyszłości zająć się skalowalnością Bitcoin.

Więcej węzłów sieciowych dla Bitcoin Evolution

Podczas gdy dodatkowe wsparcie dla Bitcoin Unlimited może nie rozwiązać żadnych problemów w tej chwili, warto zwrócić na to uwagę. Z większą ilością węzłów w sieci, wsparcie dla BU nadal rośnie. Jedynym minusem jest to, że obecnie Recenzja kodu Bitcoin Evolution: Scam utrzymuje replikację tylko 5 basenów górniczych aktywnie wspiera Unlimited. Ta konkretna liczba od dłuższego czasu pozostaje w stagnacji, bez poprawy wzroku. ViaBTC pozostaje największym basenem górniczym, a następnie BTC.TOP i GBMiners.

Więcej węzłów sieciowych dla Bitcoin Unlimited
Z ponad 700 węzłami kompatybilnymi z BU, które obecnie istnieją, sprawy stają się bardzo interesujące. Należy pamiętać, jak wiele z tych węzłów może być kontrolowanych przez garstkę osób. Jeden z użytkowników Reddita wspomniał, jak sam uruchamia 53 węzły kompatybilne z BU. To niekoniecznie dodaje więcej wsparcia dla Bitcoin Unlimited w tradycyjnym znaczeniu tego słowa.

Niektórzy ludzie mogą zobaczyć pewne podobieństwa pomiędzy Unlimited i Bitcoin Classic. W tej ostatniej alternatywnej gałęzi rozwoju bitcoinów pojawiły się również pierwsze sukcesy węzłów. Niestety, Classic na dłuższą metę Bitcoin Evolution nie trafił nigdzie indziej. Nie jest mało prawdopodobne, że to samo stanie się z Bitcoin unlimited, o czym trudno powiedzieć co będzie dalej. Kilka osób wirujących dziesiątkami węzłów na tym samym typie serwera w żaden sposób nie pomoże sieci.

Co więcej, jeden użytkownik wyraża obawę, że ten bump w węzłach BU onlinebetrug może być tylko środkiem tymczasowym. Wiele osób ma tendencję do uruchamiania węzła przez miesiąc z powodu bezpłatnej próby VPS lub czegoś podobnego. Po zakończeniu próby całkowicie opuszczają węzeł. Taka taktyka w żaden sposób nie przyczynia się do ekosystemu bitcoinów. Nie jest jednak jasne, ile węzłów BU jest tworzonych podczas tych darmowych okresów próbnych.

W końcu posiadanie setek węzłów w sieci jest tylko pierwszym krokiem. Aby Bitcoin Unlimited był traktowany poważniej, musi aktywnie konkurować z Bitcoin Core. W tej chwili nie ma zbyt wielu „wyścigów“ pomiędzy nimi. Wsparcie SegWit wyprzedza wsparcie Unlimited, jak to ma miejsce od dłuższego czasu. Kilkadziesiąt dodatkowych węzłów nie zmieni tego faktu z dnia na dzień.