Bitcoin Widelec jest nie do pomyślenia

rozpoczął

Choć znacznie spokojniejsze niż tydzień wcześniej, te dni nie były wolne od wydarzeń i wiadomości. Zanurzmy się w Bitcoin, Ethereum i wszystkim innym!

Bitcoin Cena
W tym tygodniu cena Bitcoin eksperymentował z płaską formacją, cena nie była w stanie konsekwentnie przełamać 30 – średnia krocząca 4-godzinnego wykresu:

4-godzinny wykres (Bitfinex)

4-godzinny wykres (Bitfinex)

W tym tygodniu cena Cryptosoft

Gdy ciśnienie zaczęło narastać, niedźwiedzie i byki przygotowywały się do kolejnego ruchu, jednak niedźwiedzie nie zdążyły z wystarczającą siłą obniżyć ceny. Doprowadziło to do pokazanej powyżej zielonej świecy słoniowej, skutecznie Recenzja kodu Cryptosoft: Scam utrzymuje replikację rozwiązując problem powstawania trójkąta (do góry nogami).

Oporność jest teraz na $690-$700 mark, gdzie dużo podaży jest uwięziony. Wykres dzienny (wraz z MACD i RSI) sugeruje, że ruch do góry nogami nawet się nie rozpoczął, wskazując, że rynek byczy może być kontynuowany po zakończeniu krótkoterminowej konsolidacji.

Fundacja Ethereum Niezdecydowane
Wypadek DAO pozostawił wiele osób pod wodą, niestety, ten zły odcinek jeszcze się nie zakończył. Po tym jak społeczność górnicza zdecydowała się wesprzeć Soft Fork, nowa luka została znaleziona w kodzie aktualizacji Geth’a.

Aktualizacja wprowadza nowy wektor ataku, który może sprawić, że cała sieć Ethereum stanie się bezużyteczna, ponieważ złośliwy podmiot może uruchomić dość niedrogi atak Denial of Service (DoS).

Nie wszystko Crypto Trader

Nie wszystko jest złe wieści, fundacja odsłoniła publiczną Werdykt: Oprogramowanie Crypto Trader to potwierdzone oszustwo fazę testów klienta Ethereum Light, Felföldi Zsolt deweloper dla projektu Ethereum stwierdził:

Publiczna faza testów dla klienta Ethereum Light została rozpoczęta. W tym okresie użytkownicy, programiści aplikacji i alternatywnych programistów klienta będą mieli okazję do oceny Light Ethereum Subprotocol (LES) i jego realizacji Go Ethereum, podczas gdy jesteśmy golenia pozostałych szorstkich krawędzi i wdrażania brakujących części.

Lekki klient pozwoli mniejszym urządzeniom i środowiskom o ograniczonych zasobach na uruchomienie Ethereum i pełne wykorzystanie jego możliwości, Felföldi Zsolt wspomniał również o planach włączenia mechanizmu motywacyjnego do uruchamiania węzłów:

W kolejnym wydaniu planowana jest opcja mikropłatności, która może zapewnić klientom wyższy priorytet/szerokość pasma i zachęcić serwery.

Hillary Clinton’s Campaign’s Campaign Supporting Blockchain Technology?
Nieoczekiwanie pojawiło się słowo Blockchain: raport zatytułowany „Initiative on Technology & Innovation“ przygotowany przez zespół kampanii Hillary Clinton wspomniał Blockchain jako część kolejnej generacji rewolucji technologicznych. W pozostałej części dokumentu nie ma jednak żadnych dalszych wzmianek o tym terminie.